Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Veselí nad Moravou

Nejsme jen sestřičky. Je pravda, že v našem týmu převažují zdravotní sestry, ale máte tu i skvělé pečovatelky a další odborníky na domácí péči. Díky tomu vám můžeme na požádání zařídit i pečovatelské služby nebo výpůjčku zdravotních pomůcek.

Kdo jsme? Jsme lidé, kteří milují svoji práci. Každý z nás si zvolil profesi, ve které může pomáhat druhým. To je náš společný cíl. Dělat svět příjemnějším místem pro život. Víme, že jsme občas postaveni před nelehký úkol, a právě proto, že to víme, se ničeho nezalekneme. Jsme připraveni na zvládání různých situací. A tohle vědomí nám dodává pozitivní energii. Díky tomu máme pořád dobrou náladu a uchováváme si úsměv na rtech.

Naši pacienti jsou jako naše rodina. Během vzájemné spolupráce spolu navážeme vztah založený na důvěře. Laskavost a ochota jsou pro nás stejně samozřejmé jako naprostá diskrétnost. Ničeho se neobávejte a staňte se i vy členem naší rodiny. Čím dřív nás k sobě zavoláte, tím dřív vám pomůžeme vydat se na cestu za uzdravením. Spolehněte se na naši odbornost, dobrotu srdce a solidaritu. Už teď jsme připraveni podat vám pomocnou ruku kdykoliv budete potřebovat. 


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky z Veselí nad Moravou jsou součástí jednoho velkého týmu Sestřička.cz. Podívejte se na mapě, kde působí naše ostatní kolegyňky a využijte domácí péčí i ve vašem regionu. 

​​mapa

 

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra
  • ‍213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna