Domácí zdravotní péče Veselí nad Moravou

Nechte stydlivost stranou a pozvěte naše zdravotní sestřičky z Veselí na Moravě k sobě domů. Postarají se, abyste se uzdravovali rychleji a pohodlněji.

Jak domácí zdravotní péče funguje?

V momentě, kdy se dozvíme, že potřebujete naši pomoc, kontaktujeme vašeho ošetřujícího lékaře a spolu s ním naplánujeme váš ošetřovatelský plán. Spolu si potom domluvíme termíny návštěv v časech, které vyhovují vašim potřebám. A pak už se o vás budeme starat.

Vždy v domluvený čas přijedeme a zajistíme pro vás třeba aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizace, kontrolu krevního tlaku i glykemií nebo odběry biologického materiálu.

S vaším lékařem zůstáváme v těsném kontaktu. Pravidelně mu předáváme objektivní nálezy, biologické hodnoty a aktuální informace o vašem zdravotním stavu. Pan doktor tak má přehled o tom, jak se cítíte a jak se má další léčba vyvíjet. Po celou dobu jste pod bedlivým zdravotním dozorem.

Řekněte ano pohodlí každodenní plnohodnotné zdravotní péče v domácím prostředí a vydejte se na cestu uzdravení v kruhu svých milovaných. Respektujeme vás i vaši rodinu. Jsme seriózními hosty vašich domácností, kteří myslí jen na jediné. Jak vám skutečně pomoci. 

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

 

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


PŘEDNOSTI DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

  • Pobyt v důvěrně známém domácím prostředí přispívá k psychické pohodě pacienta a má pozitivní vliv na uzdravování a rekonvalescenci.
  • Nemusíte mít strach, zda (sebe)péči zvládnete – sestřičky vám pomohou s mnoha ošetřovatelskými úkony a vy tak získáte pocit sebedůvěry a bezpečí, a to ať už jste pacient nebo se staráte o blízkého.
  • Na rozdíl od zdravotnických zařízení je v domácím prostředí minimální riziko tzv. nemocničních infekcí.